Rekuperace

Rekuprace - větrání

Rekuperace jako zařízení vám do domu, do bytu či komerčních prostor dopraví čerstvý vzduch z venku aniž byste ztráceli natopené teplo, tak jako je tomu při větrání otevřeným oknem. Rekuperace je proces zpětného získávání tepla. Rekuperace jako zařízení vám do domu, do bytu či komerčních prostor dopraví čerstvý vzduch z venku aniž byste ztráceli natopené teplo, tak jako je tomu při větrání otevřeným oknem.

Nástěnná rekuperace

Nástěnná rekuperace

Větrací jednotky vynikají svým tichým a úsporným provozem, vysokou mírou regulace a vybavením. Vhodné do kanceláří i rezidenčních objektů.
Podstropní rekuperace

Podstropní rekuperace

Podstropní větrací jednotky vynikají svou malou výškou a širokými možnostmi instalace. Tiché a úsporné podstropní rekuperace s širokou nabídkou řešení.
Lokální rekuperace

Lokální rekuperace

Tichá a energeticky úsporná lokální rekuperační jednotka s nadstandardním vybavením, která splňuje vysoké estetické nároky v interiéru.
Rekuperace

Rekuperace

Doporučíme vám nejvhodnější jednotku se správně nadimenzovaným výkonem.

Pusťte si domů čerstvý vzduch, ale nezvyšujte si náklady na topení. Nabízíme ucelený systém pro správnou rekuperaci tepla. Pořiďte si rekuperaci.

Výhody rekuperací

  • Úspora nákladů na topení
  • Pohodlí čerstvého vzduchu
  • Hlukový komfort

Dodavatelé

Spolupracujeme s renomovanými společnostmi, které patří ve svých oborech mezi světovou špičku. Potvrzují to kvalitou, spolehlivostí a životností svých výrobků.
Instalujeme klimatizace Sinclair, Samsung, Toshiba, LG a další.

Brink
ThermWet