Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou výhodným ekonomickým řešením, jak snížit až 3,5 krát náklady na vytápění Vašeho domova. Charakteristikou tepelných čerpadel je jejich relativně omezený výkon, pokud mají zároveň zůstat ekonomická. S příchodem nových materiálů, zateplovacích technologií, úspornějších systému hospodaření s teplem a především nástupem nízkoenergetických staveb dnes potřebují budovy ke svému provozu mnohem méně tepla. Dnes je tepelným čerpadlem vybavena takřka každá desátá novostavba.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch

Odebírá teplo ze vzduchu a ohřívá vzduch. Jedná se o klasické klimatizační jednotky. Lze instalovat v bytech, domech, chalupách a komerčních prostorech. Je určeno k vytápění místností.
Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Tepelnou energii odebírá ze vzduchu a ohřívá vodu na topení nebo na teplou užitkovou vodu. Jedná se o nejvíce používaný systém tepelných čerpadel pro vytápění rodinných domů.
Čerpadla

Tepelná čerpadla

Doporučíme vám nejvhodnější jednotku se správně nadimenzovaným výkonem.

Technologie současných tepelných čerpadel sice zůstává od jejich objevu takřka stejná (princip je znám přes sto let), ale je možné navrhovat mnohem menší a levnější zařízení, jež dokážou běžný dům bez problémů zásobit. Navíc se stoupajícími cenami alternativních zdrojů energie role těchto zařízení díky znatelné návratnosti investic roste.

Výhody tepelných čerpadel

  • Úsporný a ekologický systém, úspora nákladů
  • Bezstarostný provoz, ovládání přes internet
  • Volitelné příslušenství

Dodavatelé

Spolupracujeme s renomovanými společnostmi, které patří ve svých oborech mezi světovou špičku. Potvrzují to kvalitou, spolehlivostí a životností svých výrobků.
Instalujeme klimatizace Sinclair, Samsung, Toshiba, LG a další.

Sinclair
Samsung
LG
NeoRé
Toschiba
Fujitsu